Šyšos kaimo sodyba

+37068686599
Šyšos kaimas, Šilutės raj.

Pavargote nuo miesto šurmulio? Norite įkvėpti gryno oro? Esate užkietėjęs žvejys ir net lyjant lietui galite būti pastebėtas su meškere prie vandens telkinio? O gal tiesiog planuojate vasaros atostogas ir nežinote, kur jas praleisti?

Mes siūlome Jums pailsėti arba surengti šventę mūsų sodyboje, įsikūrusioje nuostabiame gamtos kampelyje - Nemuno deltos regioniniame parke. Tai ne tik žuvingiausia Lietuvos vieta, garsėjanti žuvų rūšių įvairove, bet ir daug lankytinų vietų turintis kraštas.Iš mūsų sodybos lengvai pasieksite bet kurią iš jų, o tiek daug keliavimo būdų tikriausiai nerasite jokiame kitame regione: galite keliauti ne tik visiems įprasta transporto priemone, automobiliu, bet taip pat dviračiais, motociklais, pačiomis įvairiausiomis vandens transporto priemonėmis ar pėsčiomis.

Daugumą iš mūsų krašto lankytinų vietų automobiliu pasieksite ne ilgiau nei per pusvalandį: galėsite keliauti į vieną iš nedaugelio, bet garsiausią Lietuvoje Ventės Rago ornitologijos stotį, Lietuviška Venecija vadinamą senovinį žvejų kaimelį - Mingę, plaukti laivu į vieną ramiausių mūsų šalies kurortų - Nidą, ar tiesiog dviračiais keliauti po Rusnės apylinkes, kuriose nuostabių gamtos kampelių bei kitų įdomybių, būdingų tik šiam kraštui tikrai nestinga.

Todėl jau dabar susisiekite su mumis ir rezervuokite norimu laiku vieną iš siūlomų namelių ar vasarnamį, kuriuose galėsite pailsėti su šeima ar atšvęsti įsimintiną šventę kartu su draugais.

© 2020 Šyšos kaimo sodyba. Visos teisės saugomos

Svetainių kūrimas: Marijus.lt